0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Греси Кина Шаби Роуз порцелански порцелан со 2 парчиња шеќер и крема, сет, излитена роза со роза

Греси Кина Шаби Роуз порцелански порцелан со 2 парчиња шеќер и крема, сет, излитена роза со роза

DEN 320.00
Во магацинот.

Тековен

Греси Кина Шаби Роуз порцелански порцелан 2 парчиња шеќер и крем сет, излитена роза со роза Материјал : порцелански чајник. Безбедна машина за миење садови. Не безбедно во микробранова печка. Шаби Роуз е нов вовед од Греси Кина, внимавајќи на различна ера. Греси Кина Шаби Роуз порцелански порцелан 2 парчиња шеќер и крем сет, излитена роза со роза. Материјал : порцелански чајник. Безбедна машина за миење садови. Не безбедно во микробранова печка. Шаби Роуз е нов вовед од Греси Кина, внимавајќи на различна ера. Колекциите на порцеланите на Греси Кина, од увозот на крајбрежјето се прекрасни порцелан, кои се сигурни дека ја надополнуваат кујната, масата и дневната соба. Нашиот порцелански чајник е одличен и за забави за чај и за деца. Оваа колекција е безбедна машина за миење садови, но не ја препорачуваме микробрановата.

Параметри на производот

Стоката во категоријата