0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Голтање 12 х6. 6 Метал Кафе Кујна Збор Ѕид Уметност Црно Кафе Чаша Декор Кафе Бар Кафе Станица Знак(кафе)

Голтање 12 х6. 6 Метал Кафе Кујна Збор Ѕид Уметност Црно Кафе Чаша Декор Кафе Бар Кафе Станица Знак(кафе)

DEN 143.84
Во магацинот.

Тековен

[Фенси Ѕид Знак] овој црн метален збор знак "Кафе" е дизајниран да користи фенси фонт стил збор - "кафе" со шема чаша покрај тоа што може да се прикаже привлечност вас и гостите [Декоративен Додаток] овој знак за метален збор е привлечен декор што може да се монтира во вашиот модерен дом, работно место или кафуле. [Лесно За Инсталирање] овој метален збор знак доаѓа со завртки. Ве молиме имајте предвид дека обрнете внимание на силата за да избегнете деформација на знакот. [Подарок Декорација] овој добро дизајниран декоративен збор знак може да биде совршен подарок за вашите пријатели или семејства за сите прилики или празници. [Големина и Материјал] знакот монтиран на метален ѕид е изработен од железо, а приближната големина е 12"х6, 6".

Параметри на производот

Стоката во категоријата