0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
ЦЕЛОСНИ Куки За Клучеви За Декор На Ѕиден Стан Држач За Лепило За Ѕиден Декор со 4 Куки За Клучеви, Без Решетка За Клучеви За Завртки За Ѕид, Тешки Куки За Лепило Од Не

ЦЕЛОСНИ Куки За Клучеви За Декор На Ѕиден Стан Држач За Лепило За Ѕиден Декор со 4 Куки За Клучеви, Без Решетка За Клучеви За Завртки

DEN 207.84
Во магацинот.

Тековен

Цврсти Самолепливи Куки За Клучеви : Држачот за клучеви Со 4 Куки назад со силна леплива лента, Без дупки за завртки може цврсто да се држи до повеќето површини.Клучот ѕид кука погоден За Метал, Стакло,Пвц,Мермер,Акрилик,Керамички Плочки и други мазни површини.Не е погоден За Сув Ѕид,Позадина,Нерамни, Насликани ѕидови или било која друга груба површина. Лесна Самостојна Инсталација, не се потребни алатки : Само излупете ја заштитната фолија на куката назад и залепете ја на саканата положба (ве Молиме проверете дали ѕидот е чист и сув пред да се залепи), Притиснете 10 секунди за да го исцедите воздухот. Најдобро е да почекате 24 часа пред да го закачите предметот.Лесно креирајте дополнителен простор за складирање во стан или Р. Материјал : Тежок Нерѓосувачки Челик,силна самолеплива лента.Цврст и издржлив, Уреден и уреден. Димензија : Должина 10,2 инчи,ширина 1,8 инчи, дизајнот Во Модерен стил може да донесе ненатрупано чувство во просторот. Ве молиме бидете сигурни дека куката за клучеви е на ниво и каде сакате да виси пред да ја залепите.кога сакате да отстраните, можете да користите фен за коса за да го омекнете лепилото, а откако лепилото ќе стане доволно меко, можете полека да го отстраните. Ние Сме Многу Доверба Во Овој Производ.Доколку поради некоја причина не сте целосно задоволни со овој производ, слободно кажете ни! Ние ќе ви дадеме задоволителен одговор. ЦЕЛОСЕН држач за клучеви за ѕид со 4 Куки За Клучеви може да ги задоволи дневните потреби на семејството. Силна Самолеплива Лента во задниот дел, Лесна за инсталирање, Совршена За закачување клучеви, маски и други предмети! Без грди дупки за завртки, Подобар изглед од оние со дупки За завртки Цврсти и издржливи : Тежок Нерѓосувачки Челик, удобен силен лепак назад,Лесна И удобна Инсталација : не се потребни алатки, само исчистете ја локацијата (чувајте ја суво) каде што сакате да се залепите, Притиснете 10 секунди за да го исцедите воздухот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата