0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Штанд со боксер и монтирање за Nokia G21 - селфи -штанд на PivotTrack, столб за следење на лицето за монтирање за Nokia G21 - Jet Black

Штанд со боксер и монтирање за Nokia G21 - селфи -штанд на PivotTrack, столб за следење на лицето за монтирање за Nokia G21 - Jet Black

DEN 639.20
Во магацинот.

Тековен

? [Нежните стабилност] Стендот за селфи на Pivot Track има интелигентни леќи и со можности за следење на лицето и предметите Ова возбудливо ново парче технологија автоматски го следи вашето лице и се врти за да го следите секое движење! Со својата ротација од 270 степени, селфи -штандот Pivot Track го користи следењето и признавањето на лицето за да ве следи додека ја снимате вашата содржина!. ? [Extendable] Нема потреба да се грижите за поврзување со какви било апликации. Селфиот штанд за селфи е подготвен да оди веднаш штом ќе го вклучите. Многу лесен и удобен за употреба! Само кликнете на G21 или во режим на портрет или пејзаж и започнете со снимање!. ✌ [[Двојна функција] Подлогата по стативите нозе овозможува стабилно снимање дури и додека екранот се движи! Со својата способност да се склопи и компресира, овој штанд е лесно да се однесе со вас до која било дестинација. Компатибилен со сите видови на платформи за емитување во живо, и многу забавно за употреба!. ? [Вклучено] стабилен за употреба додека истовремено се движи наоколу, доволно силен за да го одржи вашиот G21 во место преку ротација од 270 степени. ? [Компактен] Телефонскиот зафат расте и се намалува за совршено да ги вклопи димензиите на вашиот G21 и да го одржува безбедно во место!. Претворете се во интернет -starвезда со селфи -штандот на Pivot Track! Selfie Stande Pivot Track се одликува со интелигентни леќи и со можности за следење на лицето и предмети. Ова возбудливо ново парче технологија автоматски го следи вашето лице и се врти за да го следите секое движење! Со својата ротација од 270 степени, селфи -штандот Pivot Track го користи следењето и признавањето на лицето за да ве следи додека ја снимате вашата содржина! Нема потреба да се грижите за поврзување со какви било апликации.

Параметри на производот

Стоката во категоријата