0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Belkin 37W Dual Port Fast Carger Carger, USB Type C 25W PPS PORT и USB A 12W Port & Bripted USB C до молња кабел MFI Сертифициран iPhone Брз полнач Тип Ц компатибилен со iPhone 3.3FT/1M

Belkin 37W Dual Port Fast Carger Carger, USB Type C 25W PPS PORT и USB A 12W Port & Bripted USB C до молња кабел MFI Сертифициран

DEN 1.33
Во магацинот.

Тековен

Производ 1 : Полначот со двојни пристаништа овозможува истовремено полнење на два уреди Производ 1 : Се одликува со порта 25 W USB-C и порта од 12 W USB-A за вкупно излез на моќност од 37 W. Производ 1 : Оптимизиран за i Phone, Samsung и други компатибилни уреди со компактен дизајн идеален за повеќето возила. Производ 1 : PPS Technology динамички испорачува моќност врз основа на уредот со кој е поврзан, до 25 W за Samsung паметни телефони и до 20 W за i Phone 12. Производ 2 : Белкин разлика : Пионер во технологијата и иновациите повеќе од 35 години. Производ 2 : Плетенка на молња до USB-C кабел за i Phone. Производ 2 : Брзо наполнете го вашиот i Phone 8 или подоцна од 0-50% за 30 минути (кога е поврзан со полнач за USB-PD 18 W). Производ 2 : Компатибилни модели на i Phone за брзо полнење : i Phone 13, 12, 11, Pro, Pro Max, Mini, i Pad, Air Pods, Air Pods Pro. Производ 1 : Полначот со двојни пристаништа овозможува истовремено полнење на два уреди. Производ 1 : Се одликува со порта 25 W USB-C и порта од 12 W USB-A за вкупно излез на моќност од 37 W. Производ 1 : Оптимизиран за i Phone, Samsung и други компатибилни уреди со компактен дизајн идеален за повеќето возила. Производ 1 : PPS Technology динамички испорачува моќност врз основа на уредот со кој е поврзан, до 25 W за Samsung паметни телефони и до 20 W за i Phone 12. Производ 2 : Белкин разлика : Пионер во технологијата и иновациите повеќе од 35 години. Производ 2 : Плетенка на молња до USB-C кабел за i Phone. Производ 2 : Брзо наполнете го вашиот i Phone 8 или подоцна од 0-50% за 30 минути (кога е поврзан со полнач за USB-PD 18 W). Производ 2 : Компатибилни модели на i Phone за брзо полнење : i Phone 13, 12, 11, Pro, Pro Max, Mini, i Pad, Air Pods, Air Pods Pro.

Параметри на производот

Стоката во категоријата