0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Пенкало за стилови на микју ​​за iPad - Дигитален молив со висока чувствителност од 1,5мм со фино точка за цртање и пишување, компатибилен со телефон/iPad/iPad Pro/Samsung Android и

Пенкало за стилови на микју ​​за iPad - Дигитален молив со висока чувствителност од 1,5мм со фино точка за цртање и пишување, компатибилен со

DEN 479.84
Во магацинот.

Тековен

【Прецизно и мазно】 Mixoo Active Stylus Pen со еластична фино точка од 1,5 mm, обезбедува непречено искуство за пишување и цртање на уредите за екран на допир, попрецизно и одговорно без заостанување, без прескокнувања, нуди вистинско чувство на пенкало 【Универзална компатибилност】 Нашето пенкало за екран на допир е широко компатибилно со повеќето уреди со екран на допир, вклучувајќи Apple i Pad, i Phone, Huawei, Samsung таблети и други паметни телефони на екран на допир, таблети, лаптопи. 【Ергономски дизајн】 IPad Stylus има елегантен изглед и ергономски дизајн со површина со мек допир, нуди удобен зафат во рака, одлично за цртање, боење, земање белешки, скицирање, итн. 【Кликнете и одете】 Дизајн на едно копче за лесна употреба , само притиснете го копчето вклучено/исклучување за да го вклучите и напишете. 【Долг век на траење на батеријата】 Вградената батерија поддржува 30 часа активна употреба по 1,5 часа целосно полнење со микро USB кабел. Atе се наполни автоматски со неактивност 5 минути, што може ефикасно да ја намали потрошувачката на батерии и да го продолжи траењето на батеријата. 【Прецизно и мазно】 Mixoo Active Stylus Pen со еластична фино точка од 1,5 mm, обезбедува непречено искуство за пишување и цртање на уредите за екран на допир, попрецизно и одговорно без заостанување, без прескокнувања, нуди вистинско чувство на пенкало. 【Универзална компатибилност】 Нашето пенкало за екран на допир е широко компатибилно со повеќето уреди со екран на допир, вклучувајќи Apple i Pad, i Phone, Huawei, Samsung таблети и други паметни телефони на екран на допир, таблети, лаптопи. 【Ергономски дизајн】 IPad Stylus има елегантен изглед и ергономски дизајн со површина со мек допир, нуди удобен зафат во рака, одлично за цртање, боење, земање белешки, скицирање, итн. 【Кликнете и одете】 Дизајн на едно копче за лесна употреба , само притиснете го копчето вклучено/исклучување за да го вклучите и напишете.

Параметри на производот

Fine Tip Diameter:
0.06’’(1.6 mm) Length

Стоката во категоријата