0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Цврстината на „Епл за часовници“, компатибилен со Apple Watch SE/6/5/4 Temered Glass Apple Watch Case со вграден заштитник на екранот, серија на Apple Watch SE Case 44mm, Apple Watch Series 6 Case 44mm

Цврстината на „Епл за часовници“, компатибилен со Apple Watch SE/6/5/4 Temered Glass Apple Watch Case со вграден заштитник на

DEN 0.33
Во магацинот.

Тековен

Лесна инсталација : Snap вклучен/исклучен дизајн без да ги отстраните лентите Компатибилност : Дизајнирано да биде совршено вклопување за Apple Watch Series 6/SE/5/4 44mm. Чувствителна на допир : Тенкото калено стакло во комбинација со куќиште на поликарбонат браник ја одржува чувствителноста на допир додека го одржува оригиналниот изглед и чувство на вашиот часовник. Заштита на гребење, испакнатина и капки : Направено од висок квалитет, отпорен на гребење тврд поликарбонат што ги покрива целосните предни и заоблени рабови на часовникот што нуди целосна заштита. Гаранција за доживотно време : Може да добиете заштитник за заменски часовник за животот на вашиот уред. Посетете ја нашата веб -страница за повеќе информации. Лесна инсталација : Snap вклучен/исклучен дизајн без да ги отстраните лентите. Компатибилност : Дизајнирано да биде совршено вклопување за Apple Watch Series 6/SE/5/4 44mm. Чувствителна на допир : Тенкото калено стакло во комбинација со куќиште на поликарбонат браник ја одржува чувствителноста на допир додека го одржува оригиналниот изглед и чувство на вашиот часовник. Заштита на гребење, испакнатина и капки : Направено од висок квалитет, отпорен на гребење тврд поликарбонат што ги покрива целосните предни и заоблени рабови на часовникот што нуди целосна заштита. Гаранција за доживотно време : Може да добиете заштитник за заменски часовник за животот на вашиот уред.

Параметри на производот

Стоката во категоријата