0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Пда Работилница Аквос Р3 Заштитна Фолија За Штит За Приватност, Анти-Ѕиркање, Намалена Рефлексија, Произведена Во Јапонија

Пда Работилница Аквос Р3 Заштитна Фолија За Штит За Приватност, Анти-Ѕиркање, Намалена Рефлексија, Произведена Во Јапонија

DEN 3.00
Во магацинот.

Тековен

Компатибилни модели : АКВОС Р3 (докомо Ш-04Л / ау ШВ44 / Софтбанк) Производот Вклучува : 1 Фронт. Специјалната слепа обработка спречува гледање на 360° во сите правци. Обезбедува приватност од окото околу вас. Изработени од висококвалитетни материјали! Произведени и испорачани во нашата сопствена фабрика Во Јапонија. Овој уред има тркалезна форма со закривена периферија, така што не може да се прицврсти на работ. Затоа, заштитниот филм е малку помал од прикажаниот. Производот Вклучува : 1 Фронт. ● Спречува реиркање од 360° екранот е јасно видлив однапред, но нема да изгледа темно однадвор 30° нагоре и надолу, лево и десно. Се препорачува за употреба во возови, или на кое било друго место загрижени за погледот. ● Антирефлективен третман површината се третира со анти-отсјај (анти-отсјај) за да се спречат рефлексиите на сончевата светлина и светлината и да се намали отсјајот. - Непречено и удобно работење Исклучителната лизгава и мазна текстура овозможува работа и пишување без стрес. €Обработка на тврд слој тврда обложена површина се спротивставува на гребнатини и гребнатини. Не е лесно да го изгребате и одржувате екранот чист.

Параметри на производот

Стоката во категоријата