0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Успех4спорт Волт Плус Технолошки Пренослив Полнач За Патување Со Батерии Comp Компатибилен Со Samsung Galaxy Tab S7/S7+ / S6/Lite/S5e/Плус СО LED Светло! [Црна]

Успех4спорт Волт Плус Технолошки Пренослив Полнач За Патување Со Батерии Comp Компатибилен Со Samsung Galaxy Tab S7/S7+ / S6/Lite/S5e/Плус

DEN 1228.80
Во магацинот.

Тековен

[ТЕНОК И КОМПАКТЕН] Совршен За патување и работа од далечина Неговиот ergономски дизајн го прави удобен за држење во рака. Наплаќа таблети, телефони, паметни часовници, Bluetooth слушалки и многу повеќе. ЛЕД СВЕТЛОТО ви го дава тоа дополнително ниво на безбедност. [СИГУРЕН!] Значителен пренослив и достапен насекаде полначот ви дава енергија кога ви треба! Може да ги полни повеќето паметни телефони и таблети користејќи го постојниот кабел Или оригиналниот кабел, додека исто така е сертифициран и Компатибилен со Вашиот Samsung Galaxy Tab S7/S7+/S6/Lite/S5e/Plus. [ИНТЕЛИГЕНТНА] Интелигентна Технологија За Полнење : USB-портата доаѓа со вградена(5v/3 A) двонасочна технологија за полнење (5 V/3 A), поддржува специфични протоколи за полнење. УСБ-порта вградена интелигентна технологија за идентификација, компатибилна со КОЈ БИЛО УСБ-кабел што можеби го имате поинаку. [ТЕНОК ФИТ] Тенок фитинг и Анти Лизгање : овие преносни пакети за итни случаи се вклопуваат речиси насекаде и се најлесните на пазарот. Издржливото Пластично Куќиште ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ гарантира дека нашиот батериски пакет внимателно управува и го полни вашиот уред. [ГАРАНТИРАНО СЕРТИФИЦИРАЊЕ] Обезбедување Квалитет И Сертифицирано Безбедно бидејќи bat батериите што се користат во ова се придржуваат до највисоките стандарди за безбедност и квалитет. Доаѓа со вграден NTC кој обезбедува мулти-заштита за да обезбеди целосна безбедност за вас и вашите уреди.(заштита од преполнување, заштита од недоволно полнење, заштита од краток спој, заштита од прекумерна температура). Пренослив Полнач За Итни Случаи На Батеријата comp компатибилен Со Samsung Galaxy Tab S7/S7+ / S6/Lite/S5e/Плус, Исто така, Повторно Полнач СО LED Светло! (Бара 2 NOT Не Се Вклучени) [ЦРНА]! Одлики : + создадовме линија на производи кои се специјално фокусирани на ослободување на целосниот потенцијал на секојдневната електроника. Ние ги правиме најелегантните и најефикасните уреди за напојување на пазарот за да можеме да ви помогнеме да живеете безгрижен живот и да го направите тоа со стил.

Параметри на производот

Стоката во категоријата