0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
И. Ц. Колекции Мали Девојчиња Бело Едноставно Најлонско Лизгање, 4-6Х

И. Ц. Колекции Мали Девојчиња Бело Едноставно Најлонско Лизгање, 4-6Х

DEN 248.96
Во магацинот.

Тековен

100% Најлон Произведено во САД. Машинско Перење. Одлично за под фустани!. Прави Одличен Подарок. Собрани Половината Здолниште. Добредојдовте Во светот На И. Новиот ИЦМ гордо произведува облека за спиење, лизгање и навлаки за пелени во Соединетите држави во нашата Фабрика Во Тексас. Новиот ИЦМ работи од истиот град од 1948 година. Тоа е еднакво на над 70 години работни места за заедница во мал град. Како и секогаш сакаме да ја изразиме нашата благодарност за вашата континуирана лојалност и поддршка. Постојат и различни достапни модели; проверете ги другите I. колекции лизга!. Оваа подолга половина лизгање на буфантот со должина на чај има удобен еластичен струк со меко меко здолниште од 15 редови со 15 редови. Чистото нивоа дополнително целосно здолниште е направено од меки 15 негирачки возбудувања и собрани на половината. Ова лизгање има сакано деколте со облоги од тантела и прилагодливи ремени напред наназад.

Параметри на производот

Стоката во категоријата