0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Обичниот Летен Шпагети Без Ракави На Девојката Од Ојоангл Ремен Појас Половината Ками Комбинезон Панталони Ромпер

Обичниот Летен Шпагети Без Ракави На Девојката Од Ојоангл Ремен Појас Половината Ками Комбинезон Панталони Ромпер

DEN 447.84
Во магацинот.

Тековен

100% Полиестер Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Ткаенина : Направена за пријателска кожа, удобна и лесна ткаенина. Дизајн : Прилагодлив ремен за шпагети, без ракави, v врат, цветен принт, висок струк, секојдневен стил на одмор. Повод : Погоден За патување, одмор, патување, дружење, училиште, викенд, секојдневен секојдневен живот и други прилики. Упатства за нега : машинско перење или професионално хемиско чистење. Големина : ве Молиме погледнете ја табелата со големини (мерење на производот) како подолу(не големина).

Параметри на производот

Стоката во категоријата