0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Знамиња На Сад И Северна Кореја Детската Бејзбол Капа, Има Добра Функција За Дишење, Природна Удобност и Дише

Знамиња На Сад И Северна Кореја Детската Бејзбол Капа, Има Добра Функција За Дишење, Природна Удобност и Дише

DEN 0.67
Во магацинот.

Тековен

100% Полиестер Затворање на повлекување. Миење Раце Само. Знамиња На Сад И Северна Кореја Детски Камионџиски Капи Универзални За Деца, Погодни За Секојдневно, Надвор, Спорт, Активности На Отворено, Патување Итн. Ткаенината Е Мека и Удобна За Дишење, Работ Е Цврст и Текстуриран, Едноставен и Не Деформиран Сенка Против Ветрот и Песокот. Задниот дел На Шапката Користи Шифрирана Мрежа За Компјутер, Има Многу Добра Функција за Дишење, Природно Удобна и Дише, Лесна и Сува. Слободно Прилагодете Ја Големината на Обемот На Капачето, Погоден за Повеќекратно Абење, Практичност, Погоден За Пролет, Лето и Aut, А не Заостанат. Лесен и Лесен За Носење, Стилска Хауба, Долготрајна Силуета. Мека И Удобна Ткаенина За Дишење, Силен И Текстуриран Раб, Едноставна И Не Деформирана Сенка Наспроти Ветрот И Песокот, Издржлива, Добра Отпорност на Топлина Врвот На Шапката Засилен, Предниот Дел На Шапката Наредени Со Сунѓер Композитен Слој,Носат Удобно и Стилски.

Параметри на производот

Стоката во категоријата