0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Модна Облека За Мали Девојчиња Сет За Дрска Убавина Мини Шеф Блузи Со Кратки Ракави+Здолништа Со Мини Копчиња Фустан Летна Облека

Модна Облека За Мали Девојчиња Сет За Дрска Убавина Мини Шеф Блузи Со Кратки Ракави+Здолништа Со Мини Копчиња Фустан Летна Облека

DEN 1.67
Во магацинот.

Тековен

Памучна Мешавина Затворање на копчето. Миење Раце Само. Материјал : Мешавина од памук,Одличен Квалитет,Дише и Флексибилен.Модни Девојки Лето Здолниште Во Собата. Карактеристики : модни девојки летна облека, "мини шеф","девојка моќ","њујорк","дрска убавина" смешни слатки букви печатени врвови,врвови со кратки ракави,соодветни здолништа со копчиња со моливи,кожени кратки здолништа, направете ја вашата мала принцеза да изгледа многу симпатична.Лесно се совпаѓа со различни врвови или здолништа.Повеќе моден изглед. Големина : Одговара за 6-12 месеци,12-18 месеци,18-24 месеци,2-3 години,3-4 години,4-5 години,5-6 години детска облека за девојчиња,игротека, училишна облека. Прилики : Совршен За секојдневно носење, игротека,роденденска забава,празник,реквизити за фотографија,подароци,пролет,лето, aut итн. Packakge : 1xtoddler Девојки Краток Ракав Блузи+1xgirls Здолништа, 2pc бебе девојки sumemr здолништа облека.

Параметри на производот

Стоката во категоријата