0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Наутика Девојки Училиште Униформа Краток Ракав Поло Фустан

Наутика Девојки Училиште Униформа Краток Ракав Поло Фустан

DEN 243.04
Во магацинот.

Тековен

60% Памук, 40% Полиестер Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Училишна униформа поло фустан со кратки ракави со поплин здолниште. Поло-стил јака и копче плакета. Супер мекиот материјал за мешавина од памук обезбедува супериорна удобност без дополнителна тежина. Поплин здолниште карактеристики копче детали и две странични џебови. Исполнува униформни барања со дизајн без логоа. Наутика, модерна Американска класика, нуди квалитетен дизајн и вредност додека ја доловува суштината на активниот авантуристички и духовен начин на живот. Денес, продолжуваме да се дефинираме според нашата оригинална визија за замислен наутички стил.

Параметри на производот

Стоката во категоријата