0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Замена за Jenn Air JFI2089AEP Филтер за вода за фрижидер - Компатибилен со ennен Air UKF8001 Фрижидер Филтерски кертриџ за филтрирање на вода

Замена за Jenn Air JFI2089AEP Филтер за вода за фрижидер - Компатибилен со ennен Air UKF8001 Фрижидер Филтерски кертриџ за филтрирање

DEN 1251.20
Во магацинот.

Тековен

Замена за филтерот UKF8001 Ова е дел за замена на брендот Denali, а не OEM производ. Сите споменувања на имиња на брендови или описи на модели се направени строго за да се илустрира компатибилноста. Сите имиња на брендови и логоа се регистрирани трговски марки на нивните соодветни сопственици. Овој производ не е поврзан со какви било OEM брендови и не е опфатен со никакви гаранции што ги нудат оригиналните производители. Било какви гаранции за овој производ ги нуди само Денали Чист.

Параметри на производот

Стоката во категоријата