0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Амосазто предниот дел на скара за покритие за 2019 2020 2021 2022 2023 Nissan Altima, Chrome Избришете го затемнувањето на винил преклопување

Амосазто предниот дел на скара за покритие за 2019 2020 2021 2022 2023 Nissan Altima, Chrome Избришете го затемнувањето на винил

DEN 687.84
Во магацинот.

Тековен

【Fitment】 : Оваа предна скара е компатибилна со Nissan Altima 20192020 2021 2022 2023. 【Премиум материјал】 : Нашиот преден дел од капакот на решетката е изработена од висококвалитетно сјајно црно апс, издржлив и сигурен. 【Карактеристичен изглед】 : Може да направи подобрување на визуелното влијание, да создаде нов иконски изглед, одлична надградба и најновиот моден тренд на вашето возило. 【Заштитна функција】 : Заштитна анти-колукција, го штити предниот крај на вашето возило, спречува гребнатини или мала штета. 【Лесна инсталација】 : Лесно инсталирање на Ti, само ставете го да се држи. Не е потребно сечење или дупчење, самолеплива лента на задниот дел за брза инсталација. 【Fitment】 : Оваа предна скара е компатибилна со Nissan Altima 2019.2020 2021 2022 2023. 【Премиум материјал】 : Нашиот преден дел од капакот на решетката е изработена од висококвалитетно сјајно црно апс, издржлив и сигурен. 【Карактеристичен изглед】 : Може да направи подобрување на визуелното влијание, да создаде нов иконски изглед, одлична надградба и најновиот моден тренд на вашето возило.

Параметри на производот

Стоката во категоријата