0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Реткиелектричен нов филтер за воздух во кабината компатибилен со Toyota 00-05 Echo 01-05 RAV4 AQ1072 0422026 CAF1751 AF1252 MC1022 TY00166P C38188 885685201083

Реткиелектричен нов филтер за воздух во кабината компатибилен со Toyota 00-05 Echo 01-05 RAV4 AQ1072 0422026 CAF1751 AF1252 MC1022 TY00166P C38188

DEN 694.40
Во магацинот.

Тековен

Компатибилен со Bosch, Cat, Man, Scion, Toyota и многу други Ве молиме, проверете го вашиот број на OEM дел од вашата оригинална единица за да помогнете во обезбедувањето на вклопување. Замена : Toyota : 88568-52010-83 885685201083 BOSCH : P3750 ITEM DESTCIRPTION : AIR CABIN FILTERUNIT Тип : Toyota : Локација : Производство на ракавици Производство на боксер : Филтеркантност на честички : 1 Install Time : 5 Mincountry of Taiwan : Taiwan. Целосна гаранција за една година. Компјутер тестиран за постојан квалитет и ненадмината сигурност. Филтер за воздух во кабината - Локација : Време на инсталирање на кутија за ракавици : 5 минути Земја на потекло : Изработен материјал од Тајван : Извор на филтрирање на честички : Последователно. RAREELECTRICAL BRAND COMPATIBLE WITH BOSCH, CAT, MAN, SCION, TOYOTATOYOTA : 88568-52010-83 885685201083 BOSCH : P3750 ITEM DESCIRPTION : AIR CABIN FILTERUNIT TYPE : TOYOTA : LOCATION : GLOVE BOXMANUFACTURED MATERIAL : PARTICULATE FILTERQUANTITY : 1 INSTALL TIME : .

Параметри на производот

Стоката во категоријата