0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Rareelectrical NEW DUAL RADIATOR AND CONDENSER FAN COMPATIBLE WITH LEXUS IS350 2014 16361-31410 LX3115132 16711-31610 1636131410 1636331300 1636138040 1636331400 1671131610

Rareelectrical NEW DUAL RADIATOR AND CONDENSER FAN COMPATIBLE WITH LEXUS IS350 2014 16361-31410 LX3115132 16711-31610 1636131410

DEN 2.33
Во магацинот.

Тековен

Компатибилен со Lexus, Toyota и многу други Ве молиме, проверете го вашиот број на OEM дел од вашата оригинална единица за да помогнете во обезбедувањето на вклопување. Замена : Toyota : 16361-31410 1636131410 16363-31300 1636331300 16361-38040 1636138040 16363-31400 1636331400 16711-31610 1671131610, Делови и договор за време Бли, тип на единица : Лексус, Количина на конекторот : 2, конектор Количина на терминал : 4, Тип на конектор : женски, материјал за сечилото на вентилаторот : PA+GF, Покропна вклучена : Да, Покров. Заменува : Да, материјал за обвивка : PA+GF. Компјутер тестиран за постојан квалитет и ненадмината сигурност. Вентилатор со двојни радијатор и кондензатор - Материјал на сечилото на вентилаторот : PA+GF Shroud Вклучен : Со материјал за обвивка на обвивка : PA+GF Тип на конектор : Chipенски конектор Количина : 2 Конектор Терминал Количина : 4 Извор : . Компатибилен со Lexus, Toyota и многу други . Ве молиме, проверете го вашиот број на OEM дел од вашата оригинална единица за да помогнете во обезбедувањето на вклопување. Замена : Toyota : 16361-31410 1636131410 16363-31300 1636331300 16361-38040 1636138040 16363-31400 1636331400 16711-31610 1671131610, Делови и договор за време Бли, тип на единица : Лексус, Количина на конекторот : 2, конектор Количина на терминал : 4, Тип на конектор : женски, материјал за сечилото на вентилаторот : PA+GF, Покропна вклучена : Да, Покров.

Параметри на производот

Стоката во категоријата