0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Irontree 17867 Професионален нов стартер компатибилен со Nissan Armada Pathfinder Titan, Infiniti QX56, 5.6L V8 мотор, OE замена # 233007S000 M2T85571

Irontree 17867 Професионален нов стартер компатибилен со Nissan Armada Pathfinder Titan, Infiniti QX56, 5.6L V8 мотор, OE замена 233007S000

DEN 3.00
Во магацинот.

Тековен

【Премиум квалитет】 Сосема нови почетници произведени според упатствата на спецификациите на ОЕ и стандардите за квалитет на ISO од страна на професионалниот производител на OEM, 100% компјутеризирано тестирање на оптоварување и моќност за сигурност, издржливост и перформанси 【Подобри перформанси】 Главни компоненти за надградба : висококвалитетни народни калеми, запечатени лежишта, четки за квалитет и грмушки, сите компоненти се 100% нови и 100% подмачкани и подмачкани, исполнуваат или надминуваат О. форма, вклопување и функција. 【Совршено вклопување】 Директна замена за соодветно вклопување, одредби за монтирање во согласност со ОЕ, обезбедуваат прецизно вклопување и лесна инсталација. 【Неверојатна цена】 Фабрички директни цени без обележување на посредникот. Нашата мисија е да ги обезбедиме најдобрите почетници по најдобри цени. 【Одлична гаранција】 2-годишна гаранција (Ве молиме, внимателно проверете и потврдете го деталното вклопување подолу во описот). 【Премиум квалитет】 Сосема нови почетници произведени според упатствата на спецификациите на ОЕ и стандардите за квалитет на ISO од страна на професионалниот производител на OEM, 100% компјутеризирано тестирање на оптоварување и моќност за сигурност, издржливост и перформанси. 【Подобри перформанси】 Главни компоненти за надградба : висококвалитетни народни калеми, запечатени лежишта, четки за квалитет и грмушки, сите компоненти се 100% нови и 100% подмачкани и подмачкани, исполнуваат или надминуваат О.

Параметри на производот

Стоката во категоријата