0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Инктастичен 1 роденден сите starsвезди бебе маица

Инктастичен 1 роденден сите starsвезди бебе маица

DEN 0.67
Во магацинот.

Тековен

100% памук Направени во САД и увезени. Повлечете го затворањето. Печатено во САД. 100% Комбинирана памук со рингпун. Екипаж на ребра. Двојно-игла зашиени ракави и долни полите. Дали вашиот мал човек сака спорт? Фатете ја вашата прва роденденска маица за бебиња за него денес и направете го неговиот роденден посебен ден!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата