0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Baby Baby Girls Момци патики патики што дишат без лизгање први пешаци 6-24 месеци чевли за мали деца

Baby Baby Girls Момци патики патики што дишат без лизгање први пешаци 6-24 месеци чевли за мали деца

DEN 287.84
Во магацинот.

Тековен

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Тип на артикал : Први пешаци Големина : Одговара за 6months 2,5 години Боја на бебиња : Мулти бои како слика Покажи пол : новороденче унисекс бабиспекции : големина 130 : Препорачана возраст : 6-12 месеци; Должина на пети до пети : 12,5 см / 4,92 инчи со големина 135 : Препорачана возраст : 12-15 месеци; Должина на пети до пети : 13 см/5,11 инчи големина 140 : Препорачана возраст : 15-18 месеци; Должина на петица до пети : 13,5 см/5,31 инчизизирање 145 : Препорачана возраст : 18-21 месеци; Должина на петица до пети : 14 см/5,51inches Големина 150 : Препорачана возраст : 21-24) : Препорачана возраст : 2-2,5 години; должина на пети до пети : 15 см/5,9 инчи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата