0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Детските часови за бели девојки бели целосно наредени чипка наметка и Бонет, 3м - 24м

Детските часови за бели девојки бели целосно наредени чипка наметка и Бонет, 3м - 24м

DEN 3.00
Во магацинот.

Тековен

Органза Крштевање облека. Прави одличен подарок. Наметка и Бонет. Крштевање облека. Прави одличен подарок. Наметка и Бонет. Детскиот час целосно ги постави сите облеки на чипка и капа. Шапката и еластичните ракави на мафини се исечени со тесна чипка. Три цвеќиња од сатенска лента и стримичари го истакнуваат предниот јарем. Совршено за крштевање или крштевање на вашето бебе!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата