0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Кит бебе мек бамбус рајонски ромери, затворање на патент, 0-24 месеци

Кит бебе мек бамбус рајонски ромери, затворање на патент, 0-24 месеци

DEN 559.84
Во магацинот.

Тековен

97% рајон, 3% спандекс Затворање на патент. Само миење на рацете. Направено од 97% бамбус рајон и 3% спандекс. Природна и еко -пријателска ткаенина. Ткаенината што може да се протега овозможува губење или привлечно вклопување. Двоен патент за лесни промени во пелена. Препорачано за машинско миење во ладна вода со природен детергент; Висат суво.

Параметри на производот

Стоката во категоријата