0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Кутија за складирање на кутии за складирање на кутија за складирање на бамбус во кутија за кутии за далечински управувач за далечински управувач за далечински упр?

Кутија за складирање на кутии за складирање на кутија за складирање на бамбус во кутија за кутии за далечински управувач за далечински управувач

DEN 272.00
Во магацинот.

Тековен

Боја : 1 Број на модел : JLJJSH00244. Количина на решетки : 4. Материјал : пластика. Пластичен тип : стр. Број на модел : JLJJSH00244. Количина на решетки : 4. Материјал : пластика. Пластичен тип : стр. Спецификации на предметите : Број на модели : JLJJSH00244 LATTICE Количина : 4material : Plasticplastic Type : PPFeature : Eco-Prosildly Load : Other Capacity : Other Tyle : Europe Technics : Glossyshape : Rectangle Use : Sundriesspecification : Offerduct Product : Office Gonegercolor : Елегантна бела фала априсстал , Елементи на спална соба : Цврста боја.

Параметри на производот

Other:
Product:
Office Organizer
Color:
Elegant White Fala Apricot
Style:
Nordic style
Applicable space:
living room, office, bedroom
Popular elements:
solid color

Стоката во категоријата