0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Nudquio Шарена жирафа држач за паста за заби Еден пар магнетни четкање чаши wallид монтирани додатоци за бања Организатор за дома/патување

Nudquio Шарена жирафа држач за паста за заби Еден пар магнетни четкање чаши wallид монтирани додатоци за бања Организатор за дома/патување

DEN 2.33
Во магацинот.

Тековен

Стр Направени во САД или увезени. Направено од ПП материјал, еколошки. Работ на чашата за четка за заби е мазна и не ги повредува вашите раце. Новиот дизајн на технологија магнетна адсорпција го прави поудобно за употреба. Силни налепници што не се обележуваат, издржливи и не се плашат од влага. Чашата за четкичка за заби е наопаку за адсорпција, што е погодно за вентилација и сушење. Различни персонализирани обрасци се достапни за да изберете да го покажете вашиот вкус и личност, кои можат да се користат како подароци, погодни за дома, хотел, бања, тоалет, секојдневно миење и така натаму. Направени во САД или увезени. Направено од ПП материјал, еколошки. Работ на чашата за четка за заби е мазна и не ги повредува вашите раце. Новиот дизајн на технологија магнетна адсорпција го прави поудобно за употреба. Силни налепници што не се обележуваат, издржливи и не се плашат од влага. Чашата за четкичка за заби е наопаку за адсорпција, што е погодно за вентилација и сушење. Различни персонализирани обрасци се достапни за да изберете да го покажете вашиот вкус и личност, кои можат да се користат како подароци, погодни за дома, хотел, бања, тоалет, секојдневно миење и така натаму.

Параметри на производот

Стоката во категоријата