0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
ДОИТОЛ Тоалет Клипот За Бања, Тешки Тоалет Клипот Вшмукување Чаша Со Рачка, Тоалет Клипот За Канализација И Затнати Тоалети

ДОИТОЛ Тоалет Клипот За Бања, Тешки Тоалет Клипот Вшмукување Чаша Со Рачка, Тоалет Клипот За Канализација И Затнати Тоалети

DEN 215.84
Во магацинот.

Тековен

Клипот За Тоалет е изработен од нерѓосувачки челик и гумен материјал, издржлив и практичен за терминска употреба Правосмукалката е средство за чистење тоалети за одржување на вашиот дом чист и уреден. Погоден за дома, канцеларија, хотел и други места, удобен и практичен. Рачката е удобна за употреба, одлична и практична, сигурна и практична алатка за приклучок за чистење тоалет. Лесно за отстранување на сабо и од бања или кујна, погодно за употреба и издржливо. Карактеристики материјал : гума+нерѓосувачки челик+смола.Боја : како што е прикажано.Големина : 55Х15Х15СМ.Пакет Вклучувајќи 1 x тоалет клипот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата