0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Диспензерот за пумпа за сапун AmameFan, 4 во 1 четка за садови за мијалник во кујната со држач за сунѓер, четка за миење садови за чистење на тава за садови, чешми, со 9 сунѓ

Диспензерот за пумпа за сапун AmameFan, 4 во 1 четка за садови за мијалник во кујната со држач за сунѓер, четка за миење садови за чистење

DEN 1.33
Во магацинот.

Тековен

Дизајн на надградба - четка за садови со рачка, направете материјал со голема густина и детергентот се зголеми за 30% Ви овозможува брзо да го исцедите сапунот кога миете. Не-лизгачка четка и отстранлив дизајн на послужавник, само извадете ја лентата за одвод за чистење, многу удобен. Вградена стругалка-четка за чистење на садови, лесно избришете храна, дамки, нечистотија или какви било места за печење. Погоден е за затворен, кујна, бања и други места. Лесен за употреба и чистење - диспензерот за пумпа за сапун со сунѓер може да се користи во бањата. Кутијата за складирање може да ви помогне да ја направите кујната совршено уредна. Нема да зажалите ако го добиете. Вклучен пакет - 1 диспензерот за сапун, 1 четки за кујни за садови со 9 сунѓер за чистење за замена во кутијата за складирање. Организирајте го вашиот мијалник во кујната за да го одржувате уредно и без преполн.

Параметри на производот

Стоката во категоријата