0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Јах кујнски бања полица за складирање wallид што виси решетка решетка за домашни украси козметички организатор туш вшмукување чаша

Јах кујнски бања полица за складирање wallид што виси решетка решетка за домашни украси козметички организатор туш вшмукување чаша

DEN 3.00
Во магацинот.

Тековен

Складирање во кујна, складирање во спална соба, складирање на бања, складирање на шминка Погоден за мермер, сув wallид, стакло, плочка, скоро секоја површина. Направено од материјали, тој е отпорен на абење и издржлив. Лесно се инсталира без да се оштети wallидот. Не останаа траги по бришење. Не се потребни алатки, не е потребно дупчење; Само ставете го на мазна, рамна површина и нанесете притисок. Складирање во кујна, складирање во спална соба, складирање на бања, складирање на шминка. Погоден за мермер, сув wallид, стакло, плочка, скоро секоја површина. Направено од материјали, тој е отпорен на абење и издржлив. Лесно се инсталира без да се оштети wallидот. Не останаа траги по бришење. Не се потребни алатки, не е потребно дупчење; Само ставете го на мазна, рамна површина и нанесете притисок.

Параметри на производот

Стоката во категоријата