0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Jardwe triangle sholf wallид поставени полици за складирање агол wallидни полици чисти када за шампон организатор агол туш решетката за бања агол полица за бања полица за тушира

Jardwe triangle sholf wallид поставени полици за складирање агол wallидни полици чисти када за шампон организатор агол туш решетката

DEN 384.80
Во магацинот.

Тековен

Чиста wallидна полица- Поле за агол за бања : Современ и договор со дизајн, е што ги чува вашите предмети Полицата на wallидниот агол- Конструирана со употреба на акрилен материјал, обезбедува безбедност на ИТ и може да ја користи со доверба. Бања за аголни полица- современ и договор со дизајн, е добар помошник што ги чува вашите предмети. Туш- Оваа решетка за складирање може да ги задржи вашите четки за заби, чаши, паста за заби и други мали предмети што ги сакате. Полици за wallидови- јасен организатор на бања : решетката држи сунѓери, четки, крпи за чистење и многу повеќе. Пакетот вклучува 1 x Карактеристики на контејнерот за складирање -Материјална : акрилен акрилен агол штанд -боја : транспарентни полици поставени на wallидови -Големина : Околу 25. - Помошник за вашиот секојдневен живот, помагајќи ви да ги организирате своите работи и духови на поудобен начин акрилна полица за бања. - Решетката за складирање на бања може да чува жилет, шампон, четка за заби, паста за заби и сите други предмети што ви требаат решетката за агол.

Параметри на производот

Стоката во категоријата