0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
TENDYCOCO 4pcsbox Теретана Преносни Капаци За Куќиште отпорни На Истекување Мали Садови За Кампување За Кампување Случајно Со Сапун За Патување Што Носи Контејнер Во Боја

TENDYCOCO 4pcsbox Теретана Преносни Капаци За Куќиште отпорни На Истекување Мали Садови За Кампување За Кампување Случајно Со Сапун За

DEN 0.33
Во магацинот.

Тековен

ПАТУВАЊЕ САПУН БАР КОНТЕЈНЕР користи начин да се задржи сапун уредни и чисти и продолжување на својот животен век ПАТУВАЊЕ САПУН БАР КУТИЈАИзработени од квалитетна пластика, лесни и издржливи. Едноставен и добро дизајниран, одговара на повеќето сапун бар. ПРЕНОСЛИВА КУТИЈА за САПУНИЦАСовршен За патување, пешачење и други активности на отворено, пренослив и удобен за употреба, многу практична алатка. ДРЖАЧ за САПУН за МИЈАЛНИККомпактна големина, пренослив и лесен, лесен за носење, донесе огромна погодност. ПАТУВАЊЕ САПУН случајЛесно ставете ги во вашата чанта, торба за козметика, торба за вежбање или рачен багаж. Пакетот Вклучува 4 x Сапунски кутии Карактеристики-Големина : 13,00Х7, 00Х5, 00см/5, 11х2, 75Х1, 97ин-Материјал : - Мултифункционален, дизајн за складирање на партиции, ви овозможува да складирате други мали предмети. - Може да се заклучи, сапунот нема лесно да се лизне, кутијата ефикасно го спречува вашиот багаж . - Боја : Случајна Боја - Изработена од квалитетна , лесна и издржлива. Едноставен и добро дизајниран, одговара на повеќето сапун бар. - Совршен за патување, пешачење и други активности на отворено, пренослив и удобен за употреба, многу практична алатка.

Параметри на производот

Стоката во категоријата