0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Планински мажи Трајни 2 парчиња 10мм единечен секач за мелење на флејта за алатки за алуминиум CNC алатки карбид алукобнд крајни мелници за рутер, алуминиумски композ

Планински мажи Трајни 2 парчиња 10мм единечен секач за мелење на флејта за алатки за алуминиум CNC алатки карбид алукобнд крајни

DEN 1264.00
Во магацинот.

Тековен

- Професионални алатки изработени од висококвалитетни материјали, одлична изработка и издржлива Професионални алатки во индустрискиот сектор. -CNC рутер парчиња единечни флејтални алатки. -Овозможува прецизно, лесно искуство со сечење. -Sharp Edge, нелепливи ножеви, без чад, без вкус, нем, дизајн на процеси на мелење на огледало. -Гроув за чипс на капацитет и остар спирален сечење во голема мерка ја подобруваат ефикасноста. - Професионални алатки изработени од висококвалитетни материјали, одлична изработка и издржлива. Професионални алатки во индустрискиот сектор. -CNC рутер парчиња единечни флејтални алатки. -Овозможува прецизно, лесно искуство со сечење. -Sharp Edge, нелепливи ножеви, без чад, без вкус, нем, дизајн на процеси на мелење на огледало. -Гроув за чипс на капацитет и остар спирален сечење во голема мерка ја подобруваат ефикасноста. Ако ви требаат повеќе алатки од различни типови, можете да ни напишете. Ние ќе ви служиме сесрдно. Спецификација/Достапни големини : Дијаметар на Шанк : 10мм; Дијаметар на работ на работ : 10мм; Должина на сечење : 22/25/28/42/52мм; целокупна должина : 60-100мм; Пакет : 2pcsapplied to : - -Корик табла, табла за мобилни телефони, вообичаена FR-4, PCB, FPCB (флексибилна печатена табла), SMT, табли за заштита на животната средина, панел за напојување, итн.

Параметри на производот

Стоката во категоријата