0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Титан ТР97502 Со Голема Брзина Челик Capscrew Counterbore, 1/32 Преголем Стил, 5, 0.2370 Должина На Сечење, 4-1/8 Вкупна Должина, 0.156 Пилот, 5/32 Должина На Пилотот

Титан ТР97502 Со Голема Брзина Челик Capscrew Counterbore, 1/32 Преголем Стил, 5, 0.2370 Должина На Сечење, 4-1/8 Вкупна Должина, 0.156

DEN 2.33
Во магацинот.

Тековен

Произведено во САД 1/32 преголеми капа Завртка Контра создаден. Челик Со Голема Брзина. Димензии на пакетот : 8. Направени Во САД. 1/32 преголеми капа Завртка Контра создаден. Челик Со Голема Брзина. Димензии на пакетот : 8. Серија 903 со голема Брзина челик Капа Завртка Контра создаден, 1/32 Преголеми Стил.

Параметри на производот

Стоката во категоријата