0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Кливленд C33457 HG-4C Со Голема Брзина Челик Еден Крај Мулти-Флејта Центар Сечење Финишер Крајот Мил

Кливленд C33457 HG-4C Со Голема Брзина Челик Еден Крај Мулти-Флејта Центар Сечење Финишер Крајот Мил

DEN 2.33
Во магацинот.

Тековен

Општа намена финишер 4 Флејта, дијаметар на сечење 3/16", должина на сечење 1,75". Челик со голема брзина тик. Произведено во САД. Кливленд (КЛЕБКС) HG-4 C општа намена финишер 4 флејта, дијаметар на сечење 3/16-инчи, должина на сечење 1,75-инчен челичен тик. Општа намена финишер. 4 флејта, дијаметар на сечење 3/16-инчи, должина на сечење 1,75-инчи. Челик со голема брзина тик.

Параметри на производот

Стоката во категоријата