0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Andongnywell Womenените копче надолу со кошули со блуза Кратки ракави V вратот Обични лабави врвови со џебови Блуза кошули Туника

Andongnywell Womenените копче надолу со кошули со блуза Кратки ракави V вратот Обични лабави врвови со џебови Блуза кошули Туника

DEN 0.33
Во магацинот.

Тековен

Карактеристики : лесен, мазен, мек, удобно и привлечно Костум за девојчиња, жени кога излегуваат, забава, работа и сите обични прилики. Дизајн : Да имате стилски и секси изглед. Едноставен трендовски дизајн право за лето или есенско тресење, исто така одлично за обична ноќна ноќ, функции надвор од должноста или настан за работен ден. Стил : уникатен стил, ве натера да биде убава, модерна, секси и елегантна нашата прекрасна обична маица врвови шифонски блузи е шик мода што мора да има блуза. Совршен натпревар со вашите омилени фармерки и хеланки. Повод : Се вклопува опуштено, удобно и дише. Нашата големина следи стандард. Сувајте брзо Овој врв на туника е погоден за секојдневно дневно носење, датум, излегување, забава, работа, канцеларија, итн. Големина : Секој од нашите производи е прикачен со табела со големина, ве молиме изберете ја соодветната големина пред да нарачате, доколку имате Прашања во врска со големината, Ве молиме слободно контактирајте не преку е -пошта. Ви благодариме! Имајте убав ден!. Карактеристики : лесен, мазен, мек, удобно и привлечно. Костум за девојчиња, жени кога излегуваат, забава, работа и сите обични прилики. Дизајн : Да имате стилски и секси изглед. Едноставен трендовски дизајн право за лето или есенско тресење, исто така одлично за обична ноќна ноќ, функции надвор од должноста или настан за работен ден. Стил : уникатен стил, ве натера да биде убава, модерна, секси и елегантна нашата прекрасна обична маица врвови шифонски блузи е шик мода што мора да има блуза. Совршен натпревар со вашите омилени фармерки и хеланки. Повод : Се вклопува опуштено, удобно и дише. Нашата големина следи стандард. Сувајте брзо Овој врв на туника е погоден за секојдневно дневно носење, датум, излегување, забава, работа, канцеларија, итн.

Параметри на производот

Стоката во категоријата