0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Водени Чевли ВОАРИИСА За Жени И Мажи Брзо Суви Чевли За Пливање На Плажа За Вежбање Јога На Отворено Јамајка Знаме Карибите Реге Раста

Водени Чевли ВОАРИИСА За Жени И Мажи Брзо Суви Чевли За Пливање На Плажа За Вежбање Јога На Отворено Јамајка Знаме Карибите Реге Раста

DEN 1.33
Во магацинот.

Тековен

Увезени *Супер лесна и флексибилна исто како чорапите,дишењето и мазната ткаенина обезбедуваат голема слобода и удобно чувство. *Брзо сушење, ултра мала тежина мазните растегливи ткаенини и лесниот дизајн на лизгање го прават погодно носењето и полетувањето. Лесен и компресивен, лесен за преклопување и носење кога излегувате. * Висококвалитетен гумен ѓон против лизгање : Ултра Лесен и Нослив гумен ѓон ги штити вашите стапала од повреда од камен и други остри предмети. * Погоден за широк спектар на прилики, како Што се : Плажа, пливање,базен, пловење со брод, кајак, сурфање на ветер, одбојка на плажа, аква спорт, џогирање, пешачење, риболов,градинарство, обука за Јога . *Ве молиме погледнете ЈА ТАБЕЛАТА СО ГОЛЕМИНИ. Овие водени чевли се дизајнирани да бидат цврсти и лесни за носење кога се носат. Големината на чевлите е помала од вообичаеното. Ако сакате да носите повеќе лабави, се препорачува да купите чевли кои се еденизберете поголеми од вообичаеното. Чевли за вода За Жени и Мажи Брзо Суви Чевли За Пливање На Плажа За Вежбање Јога На Отворено Јамајка Знаме Карибите Реге Раста лесни чевли за вода што дишат брзо,ултра мала тежина мазни растегливи ткаенини и Ултра Лесен гумен ѓон против лизгање обезбедуваат удобно чувство при носење. Совршени чевли за вашите летни активности на отворено.

Параметри на производот

Стоката во категоријата