0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Samsung Galaxy Забелешка 10+ Плус 512GB Со S Пенкало Аура Црна СМ-N975UZKAXAA

Samsung Galaxy Забелешка 10+ Плус 512GB Со S Пенкало Аура Црна СМ-N975UZKAXAA

DEN 4639.84
Во магацинот.

Тековен

Американска Верзија Со Гаранција, Gsm+CDMA / 4 G LTE Компатибилен, Octa-Core Qualcomm Snapdragon 855 12 GB RAM МЕМОРИЈА, 512gb Флеш Складирање, Поддржува Micro SD ДО 512 GB (Посветен слот). 6,8 Инчи 3040 x 1440 AMOLED Дисплеј, 16mp Ултра-Широк/Широк/Телефото Задни Камери. Задна Длабочина/Предни Селфи Камери ОД 10 МЕГАВАТИ, Вградено Игла За Пенкало/Безжичен Далечински Управувач. 11 Часа Траење На Батеријата, Снимајте Ултра 4К HDR10+ Видео, Андроид 9. Американска Верзија Со Гаранција, Gsm+CDMA / 4 G LTE Компатибилен, Octa-Core Qualcomm Snapdragon 855. 12 GB RAM МЕМОРИЈА, 512gb Флеш Складирање, Поддржува Micro SD ДО 512 GB (Посветен слот). 6,8 Инчи 3040 x 1440 AMOLED Дисплеј, 16mp Ултра-Широк/Широк/Телефото Задни Камери. Задна Длабочина/Предни Селфи Камери ОД 10 МЕГАВАТИ, Вградено Игла За Пенкало/Безжичен Далечински Управувач. 11 Часа Траење На Батеријата, Снимајте Ултра 4К HDR10+ Видео, Андроид 9.

Параметри на производот

Стоката во категоријата