0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Petsola разнобојно миленичиња птици играчки играчки кафез играчки интерактивна обука за подарок за птици Macaws

Petsola разнобојно миленичиња птици играчки играчки кафез играчки интерактивна обука за подарок за птици Macaws

DEN 0.67
Во магацинот.

Тековен

Папагал играчка : Оваа играчка може да дозволи папагал бесплатно да се искачи и да залак, обезбедува забавно место за птици за миленичиња за спојката, фаќањето и залак Шарен дизајн : разнобојно и убаво, лесно привлечете ги вашите птици за миленичиња. Големина : 13*6*6cm/5. Совршена големина за кокатил, bубовница, паракета, буџи, африкански сив кокату, мали животни, папагали за миленичиња птици. Одличен подарок : Идеален подарок за вашиот папагал да се искачи и да касне, и да се забавувате со часови гледајќи ги како играат. Висок квалитет : Птицата играчка направена од акрилен материјал, отпорна на залак и издржлива. Опис : - Висок квалитет : Птицата играчка направена од акрилен материјал, отпорен на залак и издржлив. - Папагал играчка : Оваа играчка може да дозволи папагал бесплатно да се искачи и да залак, да им обезбеди забавно место за миленичиња за спојката, фаќањето и залак. - Шарен дизајн : разнобојно и убаво, лесно привлечете ги вашите птици за миленичиња.

Параметри на производот

Стоката во категоријата