0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
QBLEEV Птица Кафез Игра Штанд Играчка Сет-Птица Кафез Дрво Штандови Виси Џвакање Играчки Скала Замав Папагал Костур Игра Салата Игралиште Додатоци Активност Центар З

QBLEEV Птица Кафез Игра Штанд Играчка Сет-Птица Кафез Дрво Штандови Виси Џвакање Играчки Скала Замав Папагал Костур Игра Салата Игралиште

DEN 2.33
Во магацинот.

Тековен

Брендот QBLEEV започна како птичји производ Сите штандови за птици се рачно изработени и 100% природни и безбедни. Направено од природна бука или бор, без лепак, дрвената шипка не слика отровен пигмент или ништо друго. Игралиштето за птици обезбедува многу места за седалото, скалите, лулашките, ѕвоната и топчињата од rан за вашето домашно милениче да игра и да вежба, ослободувајќи ја досадата и зголемувајќи ги нивоата на активност. Овој дрвен центар за играње папагали може да седи на кафезите на вашите мали животни, одговара за кафез за хрчаци, кафез за папагали. Држачот за папагали може да се користи на работната површина или да се стави на врвот на кафезот за птици, како играчка за вежби за птици за да се покажат слободните крилја на птицата. Папагалите се најпаметната и најслатката птица,затоа ја чуваме како домашно милениче. Но, без секогаш летање во воздухот и вештачко хранење, тие се ранливи и лесно се разболуваат. Овој штанд може да и овозможи на вашата птица да се обучи добро, се разбира, со ваша помош и да добие повеќе вежби за одржување на кондицијата. Природно буково дрво, безбедно. Лесно склопување, монтирање до горниот/долниот дел на кафезот со навртки и подлошки за крилја. Сетот за играње е прибл. 10,2" високи,11,8"должина, Т стојат 6,2"високи, 7,8" должина. Дајте му на вашиот пернат пријател место за играње надвор од нејзиниот кафез,намалете ја досадата и поттикнете вежбање. Комплетот играчки за кафези за птици вклучува : костур,т штанд, замав, скали, играчки за џвакање ѕвончиња од ballан.

Параметри на производот

Стоката во категоријата