0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Gdt права топка за прицврстување стандард сет конусен

Gdt права топка за прицврстување стандард сет конусен

DEN 2.67
Во магацинот.

Тековен

Пакетот вклучува : директно прицврстување на топката + 1 куќиште од не'рѓосувачки челик + 1 заштитен диск + стандардна силиконска капа Материјал : Титаниум одделение 5 (TI-6 AL-4 V ELI). Земја на производство : Израел. Пакетот вклучува : директно прицврстување на топката + 1 куќиште од не'рѓосувачки челик + 1 заштитен диск + стандардна силиконска капа. Материјал : Титаниум одделение 5 (TI-6 AL-4 V ELI). Земја на производство : Израел. Системот за прицврстување на топката GDT се користи за претерано опфаќања поддржани од ткиво и импланти, обично со две или повеќе релативно паралелни импланти. Прицврстувачите на топката обезбедуваат цврсто задржување и помагаат да се стабилизира преголемата страна на прилогот се користи во врска со капаче од не'рѓосувачки челик и вметнување меѓу силиконско капаче.

Параметри на производот

Стоката во категоријата