0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Играчки за Заби за Бебиња, Играчки За Заби За Бебиња 0-6 Месеци, Играчки за Бебиња од 6 до 12 Месеци Форма На Робот, Силиконски Играчки За Заби За Бебиња За Олеснување На

Играчки за Заби за Бебиња, Играчки За Заби За Бебиња 0-6 Месеци, Играчки за Бебиња од 6 до 12 Месеци Форма На Робот, Силиконски Играчки

DEN 1.67
Во магацинот.

Тековен

Здрава и отечена гума за џвакање за подобро да им помогне да ја ублажат претрупаноста и непријатноста на забите Исто така, играчките за заби за бебиња 6-12 месеци му овозможуваат да го практикува рефлексот на фаќање, со што се обликуваат моторните вештини, исто така е одличен начин да го спречите вашето бебе да ги цица прстите. Лесно За Чистење : стерилизирајте ги нашите играчки за заби во врела вода 5 минути пред првата употреба, а потоа исплакнете помеѓу последователните употреби може да го измиете рачно или да го ставите во машина за миење садови, потоа ставете го на ладно место или стерилизирајте го во стерилизатор пред употреба, Специјално дизајниран за бебиња со рано никнување на забите, може ефикасно да му помогне на бебето да ја реши лошата навика да ги гризе прстите. Совршен Подарок За Бебиња : Земете еден од нашите врвни силиконски бебешки заби за вашето дете или како прекрасен подарок за туширање за бебиња и обезбедете соодветно смирување во најтешките месеци. тоа е исто така 0-12 месеци новороденче од суштинско значење и е внимателен подарок На Денот на Децата, Денот на Благодарноста, Божиќ и секоја друга пригода за давање подароци за бебиња.

Параметри на производот

Стоката во категоријата