0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Викторија Сикрет Многу Секси Парична Казна мирис 8.4 мл. Лосион

Викторија Сикрет Многу Секси Парична Казна мирис 8.4 мл. Лосион

DEN 2.00
Во магацинот.

Тековен

Мирисни ноти на орхидеја од ванила, клементина преплавена со сонце и дива капина Нашиот лосион за брзо апсорпција, негување на кожата додава совршен допир на мирис. Слој на врвот на соодветната Небесна Парфемска Вода или Небесна Фина Магла За Мирис за долготрајно искуство со мирис. Тип На Мирис : Топло.

Параметри на производот

Стоката во категоријата