0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Чиста &засилувач; Јасна Длабока Акција Пилинг Чистење Нафта-Бесплатно, 5 Унца

Чиста &засилувач; Јасна Длабока Акција Пилинг Чистење Нафта-Бесплатно, 5 Унца

DEN 3.33
Во магацинот.

Тековен

Тип На Производ : Пилинг За Кожа Димензија На Пакетот На Артиклите : 6,858 Сантиметри Л Х11, 176 Сантиметри В Х18, 542 Сантиметри Х.Тежина На Пакувањето На Предметот : 0,408 Килограми. Земја На Потекло : Сад. Пакување Од Три, 5 Унца (Вкупно 15 Унца).

Параметри на производот

Стоката во категоријата