0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Кабел за потсетување, yofuntle [2 пакет] Кабел за заклучување на дискот, безбедносна челична жица пролетна потсетник за јаже за скутер моторцикл моторциклички багаж за ?

Кабел за потсетување, yofuntle [2 пакет] Кабел за заклучување на дискот, безбедносна челична жица пролетна потсетник за јаже за скутер

DEN 3.33
Во магацинот.

Тековен

【Истегнете до 120 см/3,94ft】 Силна еластичност на кабелот до 120 см/3,94ft, што може слободно да се тркала или да се протега во која било форма за да се задоволи различна потреба Доволно долго за да ги поврзете заклучувањето на дискот и вашата лента. Color Боја на окото】 Светлата боја го олеснува гледањето и служи како сигнален ефект на крадците - држете се подалеку од мојот велосипед!. 【Лесно се справува】 две дупки од секоја страна за удобно примена на кабелот во бравата и на лентата за рачката. Флексибилно цврсто калем потсетник за кабел за да се спречи возењето додека е вклучено заклучување на дискот. 【Трајни и преносни】 Направено од челичен калем кабел и завиткан со метална обложена пластика за трајна употреба. Овој пролетен кабел што може да се повлече е лесен и лесен за носење кога не е во употреба. 【Мултифункционален】 костум за безбедност на сопирачката за заклучување на дискот. Погоден за мотоцикли, скутери и велосипеди. Одлично за опстанок, кампување, риболов, врзаност од оптоварување и багаж за кабел и др. Одлично за риболов, може да го спречи падот на шипката до водата. 【Истегнете до 120 см/3,94ft】 Силна еластичност на кабелот до 120 см/3,94ft, што може слободно да се тркала или да се протега во која било форма за да се задоволи различна потреба. Доволно долго за да ги поврзете заклучувањето на дискот и вашата лента. Color Боја на окото】 Светлата боја го олеснува гледањето и служи како сигнален ефект на крадците - држете се подалеку од мојот велосипед!. 【Лесно се справува】 две дупки од секоја страна за удобно примена на кабелот во бравата и на лентата за рачката. Флексибилно цврсто калем потсетник за кабел за да се спречи возењето додека е вклучено заклучување на дискот. 【Трајни и преносни】 Направено од челичен калем кабел и завиткан со метална обложена пластика за трајна употреба. Овој пролетен кабел што може да се повлече е лесен и лесен за носење кога не е во употреба. 【Мултифункционален】 костум за безбедност на сопирачката за заклучување на дискот. Погоден за мотоцикли, скутери и велосипеди. Одлично за опстанок, кампување, риболов, врзаност од оптоварување и багаж за кабел и др. Одлично за риболов, може да го спречи падот на шипката до водата. Кабел за заклучување на жицата за заклучување на дискот, кој е лесен, лесен за пакет, остри обоен кабел со калем.

Параметри на производот

Стоката во категоријата