0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Hanesенски жени 4,5 мл.

Hanesенски жени 4,5 мл.

DEN 0.67
Во магацинот.

Тековен

Ringspun, Ringspun памук, полиестер, памук 30 -тина 100% памук на рингпун. Пепел е 99% памук, 1% полиестер. Лесен челик е 90% памук, 10% полиестер. Контурирана и странична. Класично женско вклопување. Ringspun, Ringspun памук, полиестер, памук. 30 -тина 100% памук на рингпун. Пепел е 99% памук, 1% полиестер. Лесен челик е 90% памук, 10% полиестер. Контурирана и странична. Класично женско вклопување. 30 -тина 100% памук на рингспун; класичен женски вклопување; Двојно-игла зашивање низ целиот; Косемиран врат со лента на вратот со етикета на вратот без ознака; Стилски метриран В-врат; контурирана и странична; Пепел е 99% памук, 1% полиестер; Лесен челик е 90% памук, 10% полиестер ;.

Параметри на производот

Стоката во категоријата