0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
ХААС Неограничен Оклахома Сити - Спортски државен градски училишен дете, дете од малолетнички џемпери од екипаж

ХААС Неограничен Оклахома Сити - Спортски државен градски училишен дете, дете од малолетнички џемпери од екипаж

DEN 1.00
Во магацинот.

Тековен

60% памук, 40% полиестер Повлечете го затворањето. Дали барате совршен џемпер на екипажот за дете, за да ја покажете вашата поддршка? Не гледај понатаму! Овој прекрасен џемпер на детето во Оклахома Сити - Спорт Стејт Градско училиште за деца, е удобен, многу достапен начин за вашето дете да се изрази. Без разлика дали купувате за син, ќерка, внука, внук или внука, можете да бидете сигурни дека ќе ставите насмевка на лицето. Нашите дизајни се отпечатени на мека, удобна, памук од 60%, 40% полиестерско дете на руно, џемпери. Овој неверојатен џемпер дефинитивно ќе стане главен во гардеробата на вашето дете. Карактеристики на манжетни и ребрести манжетни и ленти за половината за да обезбедат стил и издржливост. *Големина и боја* : Ве молиме, повикајте се на табелата со големина (*Последна слика*) пред да купите правилни спецификации за големина. Ако сте помеѓу големини, или ако барате полабаво вклопување, ве молиме нарачајте ја следната големина. Исто така, имајте во предвид дека врз основа на различни компјутерски дисплеи, боите на облека може да варираат малку од сликата. Достапно во големини 2 T-7 T. * Грижа за облека* : Целосно миење машина - измијте внатре во ладна вода, сушете суво на тивок оган.

Параметри на производот

Стоката во категоријата