0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Hzcx мода летна мала мала тежина сина кратка фармерки тенок четка тексас шорцеви

Hzcx мода летна мала мала тежина сина кратка фармерки тенок четка тексас шорцеви

DEN 2.67
Во магацинот.

Тековен

тексас Затворање на патент. Pls Изберете 1-2 поголема големина од вашата големина на САД. Стилот е тенок образец, PLS избираат 1-2 поголема големина отколку што носите. На пример, ако носите со големина 34, треба да ја изберете нашата големина 36, сигурна , ако имате какви било прашања, PLS контакт со мене слободно. Ние ќе ви го испратиме во рок од 2-3 дена, и потребни се само 7-14 дена до испорака, така што е побрзо од очекуваниот датум. Треба да го изберете и бродот до, само треба 2-3 за да се раздели, ако сте премиер . Ние поддржуваме да не вратиме причина во рок од 7 дена, имаме магацин во САД, така што само треба да го вратите во нашиот магацин во САД и не треба да го вратите назад во Кина. Ако големината не е соодветна за вас, ние треба да се промениме Бесплатно големина. Ако е оштетено, треба да го навредуваме тоа бесплатно. Должината е над коленото, гледајте го шоуто на моделот. Затворање на патент, летни обични тексас шорцеви со дезивирана дупка и четкани. Нашиот бренд HZCX мода е успешно запишана во регистарот на брендови. HZCX Fashion (сериски број на трговска марка : 86834996) е регистриран бренд, ние не сме овластиле трети страни да ги продаваат нашите производи. 2017 летни машки измиени памучни памучни куќички кратки фармерки со мала тежина сина уништена дупка од четкани тексас шорцеви ткаенини : памук тексас Категорија : Менти летни шорцеви/ машки тексас шорцеви/ тексас шорцеви за мажи/ тексас шорцеви за мажи искинати/ тексас шорцеви големи/ машки обични шорцеви/ Деним шорцеви дечко/ тексас шорцеви за мажи големи и високи/ тексас шорцеви ефтини/ тексас шорцеви потресен стил : шема на шорцеви : тенок и фит карактеристика : 1, ткаенината се мие тексас памук, што е меко не многу тешко 2, шемата е тенка и одговара на 3, малку камен, па затоа е потресена 4, должината е околу коленото, според вашата висина, висината на моделот е 175 см, тој е под коленото.

Параметри на производот

Стоката во категоријата