0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Колумбија машка коска од шорцеви II, брзо сушење

Колумбија машка коска од шорцеви II, брзо сушење

DEN 1.67
Во магацинот.

Тековен

100% памук Затворање на копчињата. Удобно вклопување : Шорцевите од колумбија за мажи на колумбија обезбедуваат опуштени јамки за сечење и карактеристики на појас за да можете да го прилагодите вклопувањето по потреба. Изградбата од 100 проценти памук-калва се чувствува удобно и се совршени за широк спектар на абење. Направено за вода : Нашата PFG линија на облека е направена за оние кои сакаат да рибаат, истражуваат и авантура во и околу вода. Овие шорцеви што сакаат сонце се дизајнирани да ве одржуваат удобни во текот на денот. 100% конструкција на памук : Завршувањето на патка од памучно платно на овие шорцеви е издржлива и се чувствува одлично во топлите летни денови. Корисни карактеристики : Можете да ги земете вашите скапоцености со вас и да уживате во активностите. Со комунална јамка и два удобни џебови однапред, имате и два џебови за затворање на копчињата на задниот дел за да ги држите вашите скапоцености безбедно. Изградено до последно : Вниманието на Колумбија на деталите е она што ја одделува нашата облека. Одредување само со највисок квалитет на материјали, експертско шиење и занаетчиство. Овие се долготрајни шорцеви што ќе ги уживате за следните сезони. Кога ќе пристигне топлото време, носењето пар издржливи, удобни и шорцеви со повеќекратна употреба ви овозможува да уживате на отворено и да бидете подготвени за ништо. Без разлика дали сте сериозен ентузијаст на отворено или некој што бара пар висококвалитетни шорцеви за носење низ градот, овие летни шорцеви во Колумбија се совршена опција. Оптимизирани за ентузијастите на отворено, машките шорцеви II на колумбија се направени од висококвалитетни материјали што можат да се носат надвор, во вода и за други активности за лето. Нашите летни шорцеви на отворено се направени од 100% памучно платно што е издржливо, но сепак лесни. Овие шорцеви инспирирани од PFG работат и надвор од водата, што ги прави совршени за топли сезони. Шорцевите од колумбија за мажи на колумбија произведуваат опуштено вклопување. 100% конструкцијата со памук-калвас ги прави овие шорцеви удобни и совршени за повеќе апликации. Колумбија Облеката има заштитен материјал развиен за да го намали оштетувањето на УВ зрачењето со блокирање на поголемиот дел од штетните зраци на сонцето за да можете да останете подолго. Ние ги направивме овие летни шорцеви за да ви обезбедиме повеќе корисни карактеристики, вклучувајќи џебови за раце, џебови за грб и функционална јамка за комунални услуги. На шорцевите се наоѓаат и модерното лого на PFG на задниот дел. Колумбија нуди шорцеви за машка коска на II. Големините се движат од 30 W X 6 L до 44 W X 10 L.

Параметри на производот

Стоката во категоријата