0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Машка свилена сатен панталони за панталони со свилени панталони со меки долги дното на спиењето pj дневна пантолона со џебови

Машка свилена сатен панталони за панталони со свилени панталони со меки долги дното на спиењето pj дневна пантолона со џебови

DEN 2.67
Во магацинот.

Тековен

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 95% полиестер, 5% спандекс. Затворање на половината за влечење. ❤ Premium свилена сатенска ткаенина : Панталоните за пижами од свилена свила се изработени од 95% полиестер 5% спандекс. Овие свилени панталони се чувствуваат меки, деликатни и мазни како кожа, таа е лесна, дишење и дисипација на топлина. Носењето на овие долги дното на сатен е светло и неограничено, што може да обезбеди максимална удобност во текот на целата ноќ за да го подобри вашиот квалитет на спиењето. Мазните пантолони се исто така лесно чисти. ❤ Feature : Класичните цврсти панталони за пижами за мажи со опуштена обична силуета ќе ве одржат супер удобни кога носите, еластична лента за половината со прилагодливо влечење обезбедува вклопување во сезирање, две странични џебови го олеснуваат држењето пари, клучеви или телефон. - Лесно да се носи : Долгите дното на PJ, опремени со лента за влечење на половината, осигурете се дека можете да го прилагодите за вашата целосна удобност. Лесно ставете го и полетувањето, без разлика дали сте дома, во болница или во закрепнување на операцијата, овие панталони за облека за спиење се доволно безбедни за да ја направат вашата кожа удобна и освежувачка. ❤CCATION : Менс панталони за пижами, дното на спиењето, дневни панталони за мажи, пантолони за спиење, долги дното на ПЈ за мажи, удобни панталони за мажи, совршени за носење на спиење, секојдневно носење, дома, излегување, одмор. Добро за повеќето сезони. Парот панталони со сатен пижама е еден од оние топли познати производи. Значи, одличен избор е да ги дадете овие дното на пижамата како внимателен подарок за следниот роденден или Божиќ на вашата сакана личност. ❤NOTES : Големината на нашите панталони е од S до XXL, Mupiple Colors за да изберете, ве молиме проверете ја табелата со големина внимателно пред да нарачате. И која било причина не сте целосно задоволни од вашата набавка, нашиот пријателски тим за услуги на клиентите со задоволство ќе ви понуди размена или поврат. 95% полиестер, 5% спандекс. Затворање на половината за влечење. ❤ Premium свилена сатенска ткаенина : Панталоните за пижами од свилена свила се изработени од 95% полиестер 5% спандекс. Овие свилени панталони се чувствуваат меки, деликатни и мазни како кожа, таа е лесна, дишење и дисипација на топлина. Носењето на овие долги дното на сатен е светло и неограничено, што може да обезбеди максимална удобност во текот на целата ноќ за да го подобри вашиот квалитет на спиењето.

Параметри на производот

Стоката во категоријата