0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Maredash стакло кафе чаши со лажица, класични врежани чаши од чај, вертикални ленти еспресо чаши, чаши за житни култури, колоцер, сок, вода, јогурт, сет од 6

Maredash стакло кафе чаши со лажица, класични врежани чаши од чај, вертикални ленти еспресо чаши, чаши за житни култури, колоцер, сок, вода,

DEN 0.67
Во магацинот.

Тековен

Стакло за квалитет на премиум : Оваа чаша кригла со кафе е изработена од висококвалитетно и задебелно стакло Стаклената кригла е издржлива и отпорна на гребење со силна структура, што ја прави погодна за безбедна и долгорочна употреба во секојдневниот живот. Добро дизајнирани стаклени чаши за стакло : Овие гроздобер чисти чаши за кафе се карактеризираат со врежана шема ги прават овие стаклени чамци за пиење кои сјаат и шармантни за секоја пригода. Може да добиете 6 парчиња чаша чаша чаша со лажица. Мултифункционални чаши за стакло : Оваа чаша за кафе се доволно големи за да се соберат со машини за еспресо или производители на кафе. Може да се користи за капучино, лате, чај, јогурт, млеко, овесна каша, пијалок. Изберете ја нашата чаша за кафе, уживајте во времето за кафе. Интеграција на естетиката и практичноста : Овој сет на кригла има елегантен и гроздобер изглед што го задоволува вашето визуелно искуство и ви овозможува да бидете повеќе потопени во вкусот на кафето. Погоден е за најразлични прилики, како што се време на кафе, чајна забава, собирање пријатели, семејна вечера, кафулиња. Совршен избор за подароци : Оваа стаклена кригла е совршен подарок за вашите пријатели или семејство за подароци за затоплување во куќата, родендени, чајни комплети, кафе барови, дипломирање, свадби, Божиќни подароци и многу повеќе. Стакло за квалитет на премиум : Оваа чаша кригла со кафе е изработена од висококвалитетно и задебелно стакло. Стаклената кригла е издржлива и отпорна на гребење со силна структура, што ја прави погодна за безбедна и долгорочна употреба во секојдневниот живот. Добро дизајнирани стаклени чаши за стакло : Овие гроздобер чисти чаши за кафе се карактеризираат со врежана шема ги прават овие стаклени чамци за пиење кои сјаат и шармантни за секоја пригода. Може да добиете 6 парчиња чаша чаша чаша со лажица. Мултифункционални чаши за стакло : Оваа чаша за кафе се доволно големи за да се соберат со машини за еспресо или производители на кафе.

Параметри на производот

Стоката во категоријата