0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
3drose нејзин дел од неговиот и нејзиниот пар за романтична двојка црно-бела ретро гроздобер етикета за патувања, 14-унца, не'рѓосувачки челик

3drose нејзин дел од неговиот и нејзиниот пар за романтична двојка црно-бела ретро гроздобер етикета за патувања, 14-унца, не'рѓосувачки челик

DEN 2.00
Во магацинот.

Тековен

Капацитет од 14oz Направено од не'рѓосувачки челик. Рачка со лесна зафат со одмор на палецот. Лизгајте го капакот на отворање со наклонета површина за пиење. Не е безбедно микробранова печка, се препорачува миење на рацете. Нејзините - дел од неговиот и нејзиниот пар за романтична двојка - црно -бела ретро гроздобер етикета за нејзината патна кригла е одличен начин да го земете омилениот топол или ладен пијалок заедно. Со заостреното дно, оваа стилска кригла 14oz се вклопува во стандарден држач за чаша и има рачка со лесен зафат со одмор на палецот, капак за отворање на слајд и наклонета површина за пиење. Оваа патна кригла е изработена од не'рѓосувачки челик. Не е безбедно микробранова печка, се препорачува миење на рацете.

Параметри на производот

Стоката во категоријата